Timmerhout Douglas(29)
Timmerhout Epicea(24)
Timmerhout Grenen(21)
Timmerhout Vuren(8)
Tengellat, Panlat, Plafondlat, Keper(12)
SLS Hout(16)
Gelamelleerde Balken(10)
KVH® Massief Constructiehout(6)
I-Liggers(14)
Spruce LVL Balken(3)
Steigerhout, Barnwood, Steenschotten(8)
Boenselplanken(10)
Eiken Balken/Planken(7)
Nemesu - Meranti(3)
Timmerhout Thermo Vuren(6)
Timmerhout Thermo Ayous(3)
Timmerhout Populier(0)
Afhalen mogelijk in Schoten en Kontich .
Levering mogelijk.
TOPIX+ 3,5x45 HD VD 500 is toegevoegd aan je winkelmandje .
Bedankt voor je interesse in TOPIX+ 3,5x45 HD VD 500.
We zullen je spoedig contacteren.
HECO-TOPIX®-plus is het juiste universeel schroeftype voor iedereen die zich met hout bezighoudt. HECO-TOPIX®-plus zorgt voor optimale prestaties bij alle toepassingen en in elke werksituatie.
HECO-TOPIX®-plus is het juiste universeel schroeftype voor iedereen die zich met hout bezighoudt. HECO-TOPIX®-plus zorgt voor optimale prestaties bij alle toepassingen en in elke werksituatie.
De unieke gevelschroef met samentrekeffect.
MULTI-MONTI®-TIMBERCONNECT-schroeven 7.5 x 100 (50 stuks) zijn de perfecte oplossing voor het bevestigen van hout op beton. Met hun kleine boordiameter en de voordelen van het MULTI-MONTI®-montagesysteem zijn ze eenvoudig te installeren en betrouwbaar.
Voor de harde PIR/PUR isolatiematerialen zijn de Gecko® BG90-H en de BG110 ontwikkeld. Deze beugels worden tegen de isolatie geschroefd waarbij de bovenste gevelkozijnplug onder een hoek van 30° geboord wordt en de onderste horizontaal tot in de achterliggende draagmuur/constructie. Zij kunnen zowel dienen voor geïsoleerde gevels als voor niet-geïsoleerde.
Blijf op de hoogte van onze laatste promoties en nieuwsberichten.
Wij accepteren online