Timmerhout Douglas(29)
Timmerhout Epicea(24)
Timmerhout Grenen(21)
Timmerhout Vuren(8)
Tengellat, Panlat, Plafondlat, Keper(12)
SLS Hout(16)
Gelamelleerde Balken(10)
KVH® Massief Constructiehout(6)
I-Liggers(14)
Spruce LVL Balken(3)
Steigerhout, Barnwood, Steenschotten(8)
Boenselplanken(10)
Eiken Balken/Planken(7)
Nemesu - Meranti(3)
Timmerhout Thermo Vuren(6)
Timmerhout Thermo Ayous(3)
Timmerhout Populier(0)
Afhalen mogelijk in Schoten (nabestelling leveringstermijn 2 weken) .
Levering mogelijk.
Ursa Hometec 35 - dikte 200 mm 3,60 X 1,20M (RW 5,70) (4.32 m²/pak) - OP BESTELLING is toegevoegd aan je winkelmandje .
Bedankt voor je interesse in Ursa Hometec 35 - dikte 200 mm 3,60 X 1,20M (RW 5,70) (4.32 m²/pak) - OP BESTELLING.
We zullen je spoedig contacteren.
Onbeklede minerale wolplaat in rolvorm. Dit isolatiemateriaal garandeert hoge thermische prestaties, zowel voor binnen -en buitenisolatie. Bijzonder geschikt voor een hellend dak, een zoldervloer of houtskeletbouw.
Ontdek de Pavacoustic - Osb Samengesteld Paneel 27mm: de ideale oplossing voor geluidsisolatie, milieuvriendelijk en eenvoudig te installeren.
Ontdek de veelzijdige Pavacoustic panelen van Pavatex. Deze geluidscorrigerende platen zijn perfect voor akoestische isolatie en correctie in jouw woning of kantoor.
Ontdek de veelzijdige Isolair Multi 35mm, jouw ideale oplossing voor een waterdichte en goed geïsoleerde dakconstructie. Eenvoudig te plaatsen, duurzaam en weerbestendig.
Dikte 200 mm. Rol van 4 x 0, 45 m. 2 rollen per pak = 3,6 m²/pak. R Waarde 5. Flens.
Dit is een uitlopend artikel met beperkte stock en kan niet bijbesteld worden. OP=OP!
Blijf op de hoogte van onze laatste promoties en nieuwsberichten.
Wij accepteren online